Tegelse cultuurbewakers

Keramiek Centrum de Tiendschuur Tegelen : www.tiendschuur.net

Marcel Dings: www.marceldings.nl

Missionarissen van Steyl: www.steyl.eu

Ouderenomroep Tegelen: www.tzbo.nl

Stichting Red het Gevelmozaïek Sint Martinushof Tegelen: www.mozaiektegelen.nl

Stichting Tegula Cultura: www.tegula-cultura.nl/

Stichting Passiespelen Tegelen: www.passiespelen.nl

Schutterij St. Martinus: www.broederschap-st-martinus.nl

Schutterij Sint Hubertus Tegelen: www.schuttersbondjuliana.nl/schutterij-sint-hubertus-tegelen

Harmonie St. Cecilia: www.harmonie-tegelen.nl

Harmonie Sempre Avanti Tegelen: www.sempre-avanti.nl

Toneelvereniging Zet Door Tegelen: www.zetdoor.nl

Amateur Fotogroep Tegelen: wp.afg-tegelen.nl

Husaren von Glasenapp: home.zonnet.nl/husarenvonglasenapp

Tegels Comité Herdenking gevallenen (geen website)

Oranje Comité Tegelen: www.oranjecomite-tegelen.nl

Comité Kinderfeesten Tegelen: www.kinderfeesten-tegelen.nl

Tegelse literatuurlijst d.d. 1999: http://landvankessel.nl/Geneaolgie/Tegelen

 

Algemeen

Algemeen onderzoek: www.archieven.nl/nl/

Gemeente Venlo: www.venlo.nl

Genealogisch onderzoek: www.wiewaswie.nl/

Hulp bij stamboomonderzoek: www.genlink.nl

Koninklijke bibliotheek: www.kb.nl

LGOG Maastricht: www.lgog.nl/

Nederlands Instituut voor oorlogsdocumentatie: www.niod.nl/

Smalspoor en afgraving van klei in Tegelen: http://www.industriespoor.nl/

Straatnamen en hun oorsprong: www.wikiwand.com/nl/Lijst_van_straten_in_Tegelen

Topografische kaarten vanaf 1820: www.topotijdreis.nl

Transportbedrijven in Limburg: http://www.zwntransport.nl/

 

Zusterverenigingen

Buergerverein Kaldenkirchen: www.bv-kaldenkirchen.de

Cultuurhistorie Venlo: cultuurhistorie.venlo.nl/

Heemvereniging Maas- en Swalmdal, Reuver: www.maas-enswalmdal.nl/

Heemkundekring Blariacum, Blerick http://heemkundekringblariacum.nl/

Historische Werkgroep De Borcht Baarlo: www.deborcht.baarlo.com

Stichting Erfgoed Venlo: www.erfgoedvenlo.nl/

Venlo Academie http://www.venloacademie.nl/

 

Muziek

Tegelse vastelaovesleedjes: www.limburgzingt.nl/tegel-az.htm

Steyler vastelaovesleedjes: www.limburgzingt.nl/steyl-az.htm