Op deze pagina bundelen we de beschikbare informatie over Tegelenaren die na WOII werden onderzocht voor samenwerking met de Duitse bezetter. De verhalen zijn samengesteld door Sjeng Ewalds en Jos Wolbertus. Onder de Lijst onderzochte Tegelenaren is een overzicht opgenomen met de Tegelenaren die zijn genoemd in het Centraal Archief Bijzondere Rechtspleging (CABR).
Sinds 2 januari 2025 is het Centraal Archief Bijzondere Rechtspleging (CABR) online. In dit archief is informatie te vinden over personen die na WO II werden onderzocht voor samenwerking met de Duitse bezetter (collaboratie). Daarbij worden alleen de personen vermeld die ondertussen overleden zijn. In dit archief (d.d. 8 januari 2025) zijn 274 personen te vinden die in Tegelen zijn geboren en 162 personen die tijdens het moment van onderzoek in Tegelen woonden. De lijst met de 436 personen is hieronder opgenomen.
De verhalen over de Tegelenaren die onderzocht zijn voor samenwerking met de Duitse bezetter zijn samengesteld door Sjeng Ewalds en Jos Wolbertus.
Ze zijn op zoek naar meer informatie over deze mannen en vrouwen en hun periode van de bezetting. Dit kunnen persoonlijke (overgedragen) verhalen zijn (vertellingen, dagboeken, etc.), documenten en/of foto’s. We horen het graag.
Mocht u informatie hebben over uw familielid of anderen betreffende de bezetting, dan horen wij dit graag via info@hktegelen.nl
Gerrit van der Vorst schreef diverse blogs op https://sefderkx.blogspot.com/ over Kamp Steyl. Met toestemming van Gerrit zijn de blogs op deze pagina gebundeld.
Op deze pagina zijn de volgende persoonlijke verhalen uitgewerkt:
1. De familie Ridder, helpers van de bezetter

Echtpaar Ridder. Bron:Myheritage
Al eerder hebben we verhalen gepubliceerd van bewoners van Tegelen die hier niet geboren zijn, maar er wel hebben gewoond. Dit geldt ook voor de familie Ridder [1]. Een bijzonder verhaal dat wij u niet willen onthouden, hoewel de connectie met Tegelen — buiten de geboortes van enkele hoofdpersonen in het verhaal — beperkt blijft.
Rond 1910 vestigt de familie Ridder zich, vanuit Solingen, in Tegelen. Johannes Ridder, afkomstig uit Stadskanaal, zijn vrouw Selma Werner uit het Duitse Solingen en hun drie dochters nemen hun intrek aan de Bongerdstraat. Johannes handelt in honden en paarden en staat op zaterdagen op de markt in Venlo met geëmailleerde potten en pannen. Tijdens hun verblijf in Tegelen wordt het gezin uitgebreid met vijf dochters en een zoon.

De kinderen Ridder, vijf dochters en een zoon, geboren in Tegelen. Bron: CBG
Na een kort avontuur met de firma Beurskens in Tegelen — vooral handel in keukengerei door heel Nederland — verdwijnt het gezin uit Tegelen en duikt op in Eindhoven. Johannes begint hier een slagerij, die in 1938 failliet gaat. Inmiddels voelt hij zich aangetrokken tot de propaganda van Hitler en sluit hij zich aan bij de NSB.

Slagerij Blomhof (ook geschreven met dubbel f). Bron: Delpher
Via deze connectie weet hij in 1943 een slagerij te kopen van de familie Blomhoff[2], een Joodse familie die gedwongen werd het pand af te staan aan de stichting Niederländische Grundstück Verwaltung[3]. Het pand aan de Vrijstaat in Eindhoven wordt een verzamelplek voor Duitse officieren en NSB’ers.[4]

Voormalige slagerij Blomhoff (met erker). Collectie: beeldbank Eindhoven
De kinderen Ridder
Drie van de dochters komen voor in het CABR in Den Haag. Anderen zijn al voor de oorlog verhuisd naar onder andere Londen, Rotterdam en Amsterdam.

Poster hulppost moeder en kind, onderdeel van de Nederlandse Volksdienst. Bron: Wikipedia
Hendrika Ridder (soms De Ridder genoemd) wordt op 16 maart 1921 in Tegelen geboren.
Hendrika volgt het voorbeeld van haar ouders wat betreft het lidmaatschap van de NSB. Hoewel ze een opleiding tot kapster heeft gevolgd, sluit zij zich in 1942 aan bij de Nederlandse Volksdienst (NVD). Naar buiten toe presenteerde de NVD zich als een maatschappelijke organisatie, maar zij was gestoeld op nationaalsocialistische ideeën. Conform de statuten uit 1941 was het doel van de NVD: de verzorging van alle Nederlanders, uit een oogpunt van zorg voor het volk en de welvaart. In de praktijk kwam deze zorg neer op steun aan slachtoffers van bombardementen, het verstrekken van voedsel, kleding en babyuitzetten aan aanstaande moeders, jeugdtandverzorging en wijkverpleging.
De NVD was regionaal, per gemeente, georganiseerd onder één koepelorganisatie. Als gevolg van de nationaalsocialistische rassenleer kwamen gehandicapten en bejaarden niet voor zorg in aanmerking. De NVD gaf alleen hulp aan Arische gezinnen. Zieken werden wel geholpen, maar ook alleen als zij Arisch waren.

Vermelding van Henrica (Hendrika) Ridder. Bron: Arolsen Archives
Hendrika wordt namens de NVD wijkleidster in Den Bosch.
Op 17 mei 1943 besluit zij naar Duitsland te gaan voor een opleiding tot verpleegster. De opleiding in Nederland duurde te lang, en in Duitsland was deze verkort tot drie maanden. Ze vertrekt naar München en volgt daar de opleiding aan de Veterinärstraße 9 in München.

Opleidingsinstituut Rode Kruis München. Bron: Archief München
Het Duitse Rode Kruis liet zich destijds volledig overnemen door de nationaalsocialisten. Joodse leden werden uitgesloten en vanaf 1937 eisten de statuten van het Duitse Rode Kruis onvoorwaardelijke loyaliteit aan Hitler. Leden moesten zelfs een eed aan Hitler afleggen. De leiding van het Rode Kruis bestond vanaf 1933 uit nazi’s. Andere soortgelijke verenigingen, zoals de Workers’ Samaritan Association, werden verboden, waardoor het Rode Kruis geen concurrentie meer had.

Inschrijving München. Bron: archief München
Na haar opleiding belandt Hendrika in 1944 op de Balkan, waar zij voor de SS werkt. Van daaruit wordt ze twee weken in Berlijn ingezet, waarna zij weer vertrekt — dit keer naar Frankrijk. In augustus 1944, wanneer de geallieerden inmiddels in Frankrijk zijn geland, wordt zij opnieuw overgeplaatst naar Berlijn, waar zij in de hoofdverbandplaats gaat werken. Hier krijgt Hendrika nog een korte relatie met Jean Rasser, een Franse SS’er.
Na de overgave van Berlijn wordt Hendrika door de Amerikanen gearresteerd en naar kamp Elbe gebracht — een voormalig krijgsgevangenenkamp dat na de oorlog door de Russen werd bezet. Van daaruit wordt zij overgebracht naar Königslutter, waar zij tot juni 1946 als verpleegster heeft gewerkt.
Bij haar terugkomst in juni 1946 in Eindhoven wordt zij gearresteerd en naar Tilburg gebracht. Hier blijft zij gevangen tot oktober 1946, waarna zij in vrijheid wordt gesteld.
In februari 1952 trouwt zij in Enkhuizen met Ijme Meijer. Uiteindelijk verhuizen zij weer terug naar Eindhoven. Op 21 maart 2010 komt zij in Valkenswaard te overlijden.

Poster NDK. Bron: Wikipedia
Bernadette Josephina Ridder wordt op 2 november 1919 in Tegelen geboren.
In het Centraal Archief Bijzondere Rechtspleging zijn enkele verklaringen van haar na de oorlog vastgelegd. Daaruit blijkt dat zij, hoewel lid van de Nationaal-Socialistische Vrouwenorganisatie , de NSVO en de Nederlands-Duitse Kultuurkamer (NDK), verder niet actief is geweest in andere activiteiten zoals haar zus Hendrika.
De Kultuurkamer was bedoeld om alle kunstenaars, schrijvers, journalisten, muzikanten enz. te verplichten zich aan te sluiten, zodat de Duitse bezetter controle kon uitoefenen over de pers en de kunstenwereld.
De Nationaal-Socialistische Vrouwenorganisatie (NSVO) was de naam waaronder NSB-vrouwen zich tussen 1938 en 1945 actief konden inzetten voor de op- en uitbouw van het Nederlandse nationaalsocialisme. Tot mei 1940 was het karakter van de NSVO eerder sociaal dan politiek van aard. Na de Duitse inval veranderde dat. De Groot-Germaanse gedachte ging meer en meer een rol spelen, en uiteindelijk werd ook de rassenleer van de SS aanvaard.
Bernadette was, evenals haar bovengenoemde zus, in de jaren dertig naar Eindhoven verhuisd. Daar maakte zij kennis met een Duitse soldaat en verloofde zich. In september 1944 vertrekt zij naar Tsjechië, naar de ouders van Erwin Grund, de Duitse soldaat.
In juni 1945 wordt zij in het Franse Lille gearresteerd en via Nijmegen naar Eindhoven gebracht, waar zij wordt verhoord.
Uit het proces-verbaal blijkt dat Bernadette in 1941 kennis kreeg aan Erwin Grund en in september 1944 — vlak voor de intocht van de geallieerden — volgens afspraak naar diens ouders in Olmütz (nu Olomouc, Tsjechië) ging. In juni 1945 keert zij via Nijmegen terug naar Eindhoven.
Op 25 augustus 1945 wordt zij vrijgelaten onder de voorwaarde dat zij zich regelmatig moet melden. Op 18 februari 1946 vervalt de meldplicht en Bernadette wordt niet verder vervolgd.
Petronella (De) Ridder wordt op 19 september 1916 in Tegelen geboren en verhuist later naar Eindhoven. Hoewel zij niet wordt veroordeeld voor activiteiten voor de bezetter en beweert hier niets van te weten, blijkt dit achteraf moeilijk te geloven.
Petronella, werkzaam als winkeljuffrouw bij de HEMA, verhuist in de periode 1938–1947 diverse keren: van Rotterdam naar Eindhoven, naar Leiden, naar Amsterdam, weer naar Eindhoven bij haar ouders, en vervolgens naar Leiden en Oegstgeest. Omdat zij tijdens de oorlog niet kon terugkeren naar Leiden, verbleef zij onder andere bij de familie Van Dinther in Eindhoven, een NSB-gezin. Petronella beweerde later hier niets van te weten, maar M. van Dinther, bij wie zij verbleef, was haar schoonbroer — getrouwd met haar zus Wilhelmina Ridder.
Met dank aan:
- Archief Amsterdam
- CABR, Den Haag
- Jordy Hijdra
- Archief München
[1] Centraal Archief Bijzondere Rechtspleging zijn onder inventarisnummer 112170 dossier I 46245 en dossier I 46256 en inventarisnummer 88734
[2] Bron: Eindhoven4044.nl
[3] De NGV had als doel om Joods onroerend goed in Nederland te registreren en ariseren. Het beheer van het onroerend goed werd vervolgens uitbesteed aan derden, zogenaamde ‘Verwalters’ (beheerders). De NGV werd door het Militaire Gezag omschreven als ‘het toporgaan van het beheer van het Joodsche onroerend goed in Nederland’.
[4] Na de oorlog wordt het pand aan de rechtmatige eigenaar, de familie Blomhoff, terug gegeven.
2. Reinier Weber, lid van de Waffen-SS
Tijdens onze zoektocht naar verhalen over de arbeidsinzet in de Tweede Wereldoorlog komen ook andere verhalen bovendrijven. Verhalen die ook kunnen/mogen/moeten worden vastgelegd. Hoe verschrikkelijk soms ook. Een van die verhalen leest u hieronder.
In een interview met De Limburger verwoordt historicus Kees Ribbens, verbonden aan het NIOD, het duidelijk: “Er zijn nu eenmaal minder fraaie bladzijden in de geschiedenis. En ook die moet je vertellen.” Zijn voormalige collega bij het NIOD, Hans de Vries, schreef er zelfs een boek over met de titel ‘Helaas heb ik in Auschwitz pech. Nederlands personeel in de nazikampen’.
Ook in Tegelen zijn minder fraaie bladzijden geschreven, soms zelfs zwarte. Al vaker wordt in diverse publicaties gewag gemaakt van NSB’ers in Tegelen. Reeds in april 1935 organiseert de NSB een bijeenkomst in Tegelen. Waar De Nieuwe Venlose Courant schrijft dat er in katholiek Limburg geen plek is voor de NSB, melden zich in Tegelen veertig mensen voor deze bijeenkomst.[1]

1935, Delpher
Tegelen kende niet alleen NSB’ers, maar ook inwoners die daadwerkelijk dienst namen in het Duitse leger. Via aanmelding bij de Waffen-SS werden zij ingezet om te vechten aan het oostfront. Niet iedereen overleefde dit.
Dit verhaal is samengesteld op basis van uitvoerig onderzoek en interviews die Reinier Weber na zijn arrestatie heeft gegeven.
Een van deze mannen is Reinier Johan Weber, geboren op 24 oktober 1914 in Blerick, toen nog behorend tot de gemeente Maasbree. Zijn ouders zijn Johannes Weber en Maria Krouwel. Het gezin gaat wonen aan de Spoorstraat 26 in Tegelen.

Trouwakte Weber – Leven. Hieruit blijkt dat hij destijds in Hūls[2] woonde. Bron: Archief Krefeld
Ook werkt hij bij de Bonghsche Mahlwerke in Sūchteln. De Bongsche Mahlwerke zijn uitgebreide groeves voor de winning van zand, klei en grind. Ook zijn vader, Johan Weber werkt in dezelfde groeves.
In 1941 verhuist het gezin naar de Emmastraat 10.
Het huwelijk is geen gelukkig samenzijn. Maria heeft regelmatig omgang met Duitse soldaten en gaat vaak met hen uit. Volgens de verklaring van Reinier Weber komt hij er pas na zijn huwelijk achter dat zijn vrouw al twee dochters heeft. In april 1941 loopt de situatie uit de hand en Reinier wijst zijn vrouw de deur. Hij plaatst een advertentie in de krant waarin hij afstand neemt van alle handelingen van zijn vrouw en verklaart niet langer verantwoordelijk voor haar te zijn.

April 1941, Delpher
Maria Weber-Leven dreigt Reinier met allerlei acties. Om hieraan te ontkomen, en omdat hij niet langer voor haar wil zorgen, meldt hij zich op 11 juli 1941 aan bij de Waffen-SS.

Collectie NIOD
Reinier wordt ingedeeld bij SS-Regiment Westland, dat later wordt samengevoegd met de Panzergrenadierdivisie Wiking. Hij volgt een opleiding in Sennheim en later in Klagenfurt. In november 1941 weigert hij de eed op de Fūhrer af te leggen. Van daaruit wordt hij naar het oostfront gestuurd. Hier maakt Reinier zich schuldig aan diefstal, hij steelt ondergoed en kostbaarheden van zijn Waffen SS kameraden. De spullen ruilt het met de Russen tegen eten. Hij wordt gearresteerd, krijgt gevangenisstraf en moet de Waffen SS verlaten.. Hij ontloopt de doodstraf en wordt naar Dachau overgeplaatst. Wederom weigert hij de eed af te leggen. In januari 1942 wordt hij naar het straflager Danzig-Matzkau gebracht.

SS-divisie Wiking, Nederlandse vrijwilligers in Sennheim. Bron: Cenray 40-45
Op 21 december 1940 werden bij een historisch bevel van de Führer de standaarden Nordland en Westland, samen met de SS-standaard Germania, samengevoegd tot de divisie Wiking. In tegenstelling tot het Vrijwilligerslegioen Nederland, dat uitsluitend uit Nederlanders bestond, was de divisie Wiking samengesteld uit vrijwilligers uit heel Europa.

Inschrijfkaart Reinier Weber Bundesarchiv, Berlijn.

Namenlijsten uit Sennheim met de vermelding van de naam Weber. Bron: Cenray 40-45
In mei 1942 wordt hij opgenomen in een lazaret wegens een blessure aan het scheenbeen.
Uiteindelijk belandt hij in maart 1942 in concentratiekamp Mauthausen, waar hij werkzaamheden verricht in de wasserij en bij de brandweer. “Geen keuze van mij”, verklaart Weber later.
Volgens een krantenartikel in Het Vrije Volk van november 1948 bevonden Weber en zijn metgezellen Machielsen en Lindenboom, die elkaar kenden van de opleiding in Sennheim, zich al 1943 in Mauthausen.

19 maart 1943 wordt Weber ingeschreven in Mauthausen. Bron: Bundesarchiv Berlin
En daar, in Mauthausen, het kamp welk onder leiding staat van Franz Ziereis, gaat het verschrikkelijk mis. Nederlandse kranten staan na de oorlog vol met verhalen over wat zich in concentratiekamp Mauthausen heeft afgespeeld, naar aanleiding van de rechtszaak tegen de drie mannen.

Franz Ziereis, commandant van kamp Mauthausen
“Sadisme van Hollanders in de hel van Mauthausen” luidt een van de koppen in diverse krantenartikelen. Als voorbeeld wordt genoemd dat gevangenen, natgespoten met brandslangen, buiten moesten blijven staan bij temperaturen van vijftien tot twintig graden onder nul. Velen vonden door bevriezing de dood. Het treiteren en martelen ging zo ver dat zelfs Duitse bewakers het afkeurden, aldus de kranten.
In Mauthausen zijn gedurende de oorlog 197.464 gevangenen gedetineerd geweest vanwege hun politieke of religieuze opvattingen, hun seksuele geaardheid, hun criminele verleden of als krijgsgevangene. Meer dan 95.000 mensen werden in Mauthausen vermoord. Het kamp werd op 5 mei 1945 door de Amerikanen bevrijd.
Na de bevrijding van het kamp in juli 1944 worden de drie mannen gearresteerd. Hij wordt overgebracht naar Dachau en op 30 juli 1947 naar Nederland gebracht waar hij in Vught wordt ingesloten.
Het duurt tot november 1948 voordat de rechtszaak tegen de oud-SS’ers begint. Zij bekennen gevangenen te hebben geslagen, maar ontkennen verdere betrokkenheid. Tegen alle drie wordt de doodstraf geëist. Na onderzoek naar hun psychische gesteldheid worden zij echter ontoerekeningsvatbaar verklaard en wordt de doodstraf door de rechter omgezet in levenslange gevangenisstraf.

December 1949, Trouw
Inmiddels heeft Maria Leven, die Tegelen al in 1942 had verlaten, de scheiding aangevraagd. Deze zou op 4 maart 1945 zijn uitgesproken, maar in de archieven van Krefeld is geen scheidingsakte aangetroffen.[3]
Weber wordt opgesloten in de gevangenis van Scheveningen, in de oorlog bekend als het Oranjehotel. In december 1949 gaan de drie gevangenen in hoger beroep, maar de oorspronkelijke straffen blijven gehandhaafd.
In maart 1950 wordt Reinier Weber overgeplaatst naar de gevangenis Blokhuispoort in Leeuwarden, waar hij tot april 1951 verblijft. Op 26 april 1951 volgt overplaatsing naar de koepelgevangenis in Breda. Op 4 maart 1960 wordt hij voor de laatste keer overgeplaatst, ditmaal naar Hoorn.

De woning aan de Baliëndijk
Op 13 mei 1961 wordt hij in Breda ingeschreven aan de Baliëndijk, waar hij een eenvoudige woning krijgt toegewezen.
Op 30 september 1970 krijgt Reinier Weber zijn Nederlanderschap weer terug. Vanwege in dienst nemen bij een buitenlandse krijgsmacht was deze hem afgenomen.
Negentien jaar later, op 8 december 1980, trouwt hij voor de tweede keer, nu met de Bredase Geertruida de Wit.
Op 15 november 1991 overlijdt Reinier Weber.
Met heel veel dank aan Stijn Reurs, onderzoeksjournalist voor het ter beschikking stellen van zijn aantekeningen.

Archiefkaart Reinier Weber
Franciscus Hubertus Weber (06-08-1918 – 1944)

Bron: Delpher
Ook de broer van Reinier Weber zet zich in in het Duitse leger. Echter voor hem met een noodlottig gevolg. Franz is, net als zijn broer Reinier, lid geworden van de NSB. Ook hij meldt zich aan bij de Westland compagnie en wordt naar Oekraïne gezonden om daar te vechten. Al in 1941 is hij betrokken bij gevechten in het oosten en krijgt hiervoor de medaille Winterslacht im Osten 1941/1942. Ook krijgt hij onder andere het “verwundetenabzeichen” uitgereikt.
Echter, in augustus 1944 plaatst de familie uit Tegelen een advertentie met daarin de vermelding dat Franz aan het oostfront is gesneuveld en ook daar is begraven.
[1] Tijdens deze bijeenkomst demonstreren honderden Tegelenaren tegen deze vergadering.
[2] Hūls was tot 1975 een zelfstandige gemeente enkele kilometers boven Krefeld gelegen. Op de bijlage van de trouwakte wordt vermeld dat beiden Deutschblūtig zijn, een term uit de Blut- und Bodentherorie van het Nationaalsocialisme.
[3] Niet verwonderlijk als men weet dat Krefeld een dag eerder, op 3 maart 1945, door de Amerikanen is bevrijd.
Niet iedereen werd veroordeeld of bleek schuldig. Zo vinden we in deze lijst een groot aantal directieleden/leidinggevenden van de Tegelse industrieën. We verwachten dat zij ook werden verhoord omdat hun productie in WO II doorliep en zij daardoor mogelijk ook aan de Duitse bezetter hebben geleverd. Om te kunnen beoordelen of de onderzochte daadwerkelijk schuldig is bevonden, moet het dossier van deze persoon worden geraadpleegd in de studiezaal van het Nationaal Archief in Den Haag.
De leeftijd van de Tegelaren die onderzocht zijn, verschilde van 16 jaar tot 77 jaar. Van een groot aantal Tegelenaren in het CABR beschikken we ook over een bidprentje. Dit zie je ook in onderstaande lijst. De bidprentjes zijn te vinden via Erfgoednet Limburg.
De lijsten zijn te sorteren door op de kolomtitel te klikken of de zoekfunctie boven de lijst te gebruiken. Door op het groen plusje vóór de naam te klikken wordt meer informatie zichtbaar.
We zijn op zoek naar de verhalen achter de namen op deze lijst. We horen het graag als je meer informatie hebt.
|
Voornaam volgens CABR
|
Achternaam volgens CABR
|
Woonplaats volgens CABR
|
Geboorteplaats volgens CABR
|
Geboorteland
|
Geboortedatum (volgens CABR)
|
Bijzonderheden
|
Voornaam volgens bidprentje
|
Geslacht volgens bidprentje
|
Geboorteplaats volgens bidprentje
|
Overlijdensdatum volgens bidprentje
|
Overlijdensplaats volgens bidprentje
|
Echtgenoot/partner (1e) volgens bidprentje
|
Achternaam (1e) echtgenoot volgens bidprentje
|
Voornaam (1e) echtgenoot volgens bidprentje
|
Geslacht (1e) echtgenoot volgens bidprentje
|
Echtgenoot/partner (2e) volgens bidprentje
|
Achternaam (2e) echtgenoot volgens bidprentje
|
Voornaam (2e) echtgenoot volgens bidprentje
|
Geslacht (2e) echtgenoot volgens bidprentje
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goswinus Petrus Hubert | AARTS | Tegelen | 2 juli 1896 | Goswinus | m | Tegelen | 1-11-1970 | Sittard | e | Goumans | Anna | v | |||||||
| Johanna | AARTS | Tegelen | Heerlen | 21 december 1920 | Jo | v | Tegelen | 25-7-2006 | e | Garttener + | Piet | m | |||||||
| Karel Jacob | ABELS | Tegelen | 6 mei 1920 | Karel | m | 27-11-1997 | e | Pelzer | Truus | v | |||||||||
| Peter Hendrikus | ACHTEN | Tegelen | 7 juni 1913 | Peter Hendrikus | m | Tegelen | 25-7-1943 | Venlo | |||||||||||
| Peter Johannes | ACHTEN | Tegelen | 16 augustus 1899 | ||||||||||||||||
| Anna | ALTHERR | Tegelen | Kaldenkirchen | Duitsland | 26 september 1902 | ||||||||||||||
| Theodorus Cornelis | AMBAUM | Tegelen | 6 augustus 1902 | Theodorus C | m | Tegelen | 10-11-1974 | Tegelen | e | Janssen + | Catharina J | v | e | Hendriks ? | Maria H C | v | |||
| Johannes Hubertus Henricus | BAGHUS | Tegelen | 21 juli 1912 | ||||||||||||||||
| Jacolina Agnes Joanna | BASTIAANS | Tegelen | 8 juni 1923 | ||||||||||||||||
| Johanna Maximiliaan | BATENBURG | Tegelen | 6 september 1905 | ||||||||||||||||
| Mathieu Jean André | BECKX | Tegelen | 26 juli 1890 | Mathieu J A | m | Tegelen | 31-1-1961 | Tegelen | e | Domsdorf | Martha C | v | |||||||
| Elisa Hubertina | BEDAUX | Tegelen | 15 februari 1919 | ||||||||||||||||
| Pieter Johannes | BERDEN | Tegelen | Kessel | 11 juli 1870 | |||||||||||||||
| Godefridus Hendrikus Cornelis | BERKERS | Tegelen | 28 maart 1926 | Frits | m | Tegelen | 21-8-2006 | Abdissenbosch | e | Diederen | Maria | v | |||||||
| Hendrik Willem | BEURSKENS | Tegelen | 9 oktober 1919 | ||||||||||||||||
| Martinus | BEURSKENS | Tegelen | Arcen en Velden | 2 oktober 1901 | Martinus | m | Arcen | 2-12-1973 | Tegelen | e | Beuken van den | Helena M | v | ||||||
| Johannes Hubertus | BONTEN | Tegelen | Maasniel | 22 april 1904 | Johannes H | m | Maasniel | 13-1-1973 | Tegelen | e | Runia | Emma | v | ||||||
| Taetske | BOOMSMA | Tegelen | Dokkum | 3 maart 1889 | |||||||||||||||
| Hendrina Josephina Hubertina | BOOSTEN | Tegelen | Swalmen | 20 februari 1906 | Dientje | v | Swalmen | 25-10-1942 | Venlo | e | Schippers | Hub. | m | ||||||
| Hermanus | BOTS | Tegelen | Woensel | 6 maart 1881 | |||||||||||||||
| Anna Elisabeth | BOUSSELFOT | Tegelen | Kaldenkirchen | Duitsland | 29 maart 1906 | ||||||||||||||
| Hendrika Ida Hubertina | BOVENDEERD | Tegelen | 28 juli 1921 | Ida | v | Tegelen | 6-7-1994 | Reuver | |||||||||||
| Wilhelmus Jacobus Hubertus | BOVENDEERD | Tegelen | 29 maart 1896 | Wilhelmus J | m | Tegelen | 20-3-1950 | Tegelen | e | Schell | Maria C | v | |||||||
| Willem Hendrik Hubertus | BOVENDEERD | Tegelen | 7 maart 1925 | Wiel | m | Tegelen | 15-6-1985 | Venlo | e | Massop | Wilhelmina | v | |||||||
| Jacobus Lambertus Hubertus | BREMMERS | Tegelen | Beesel | 4 april 1908 | Jaap | m | Beesel | 21-10-1979 | Tegelen | e | Kwarten | Mieke | v | ||||||
| Joannes Franciscus | BREUER | Tegelen | Roermond | 23 mei 1887 | Johannes | m | Roermond | 24-5-1973 | Tegelen | e | Vossen | Gertrudis | v | ||||||
| Catharina Hubertina | BREUERS | Tegelen | Venlo | 18 juni 1877 | Catharina H | v | Venlo | 22-9-1950 | Tegelen | e | Vossen + | Peter H | m | ||||||
| Serlecia Maria Elisabeth | BROEKMAN | Tegelen | Haarlem | 19 mei 1916 | |||||||||||||||
| Bernardus Henricus | BROUWERS | Tegelen | 22 oktober 1905 | ||||||||||||||||
| Martinus | CAMPS | Tegelen | Meerlo | 4 januari 1877 | Martinus | m | Meerlo | 17-10-1966 | Venlo | e | Vorstermans + | Maria J | v | ||||||
| Joachim Matheus | CARIS | Tegelen | Belfeld | 20 maart 1907 | |||||||||||||||
| Matthias | COENEN | Tegelen | Labbeck | Duitsland | 12 september 1910 | ||||||||||||||
| Frans Willem Johan | COMUTH | Tegelen | Venlo | 9 september 1892 | |||||||||||||||
| Henricus Gerardus | COOPMANS | Tegelen | Belfeld | 2 oktober 1912 | |||||||||||||||
| Wilhelmus Gerardus Johannes | COPPUS | Tegelen | Antwerpen | België | 13 september 1892 | Wilhelmus G | m | Antwerpen | 24-12-1963 | Tegelen | e | Schwalbert + | Maria A | v | |||||
| Peter Leonardus Hubertus | CORNETH | Tegelen | 11 oktober 1895 | Peter Leon.Hub. | m | Tegelen | 10-12-1978 | Heel | e | Schouren + | Ida Maria | v | |||||||
| Johannes Hubertus | CORTJAENS | Tegelen | 23 augustus 1883 | Johannes Hubertus | m | Tegelen | 12-1-1952 | Venlo | e | Rouleaux + | Maria | v | e | Hinssen | Dorothea | v | |||
| Johannes Wilhelmus Arnoldus | CREMERS | Tegelen | 7 december 1910 | Johannes W | m | Tegelen | 17-8-2001 | Almelo | e | Reve van het | Johanna | v | e | Gielis+ | Jeanette | v | |||
| Peter Hendrikus Franciscus | CREMERS | Tegelen | 30 januari 1913 | Piet | m | Tegelen | 13-1-1978 | Venlo | e | Es, van | Maria | v | |||||||
| Willem Karel Alphons | CREMERS | Tegelen | 18 april 1890 | Willem K A | m | Tegelen | 2-3-1965 | Sittard | e | Kurstjens + | Maria Syb. | v | |||||||
| Gertrudis Hubertina | CRUIJSBERG | Tegelen | 8 maart 1913 | ||||||||||||||||
| Godfried | CRUIJSBERG | Tegelen | 4 november 1918 | ||||||||||||||||
| Leonard Peter Wilhelmus | CURVERS | Tegelen | Maasbree | 4 augustus 1909 | Lei | m | Blerick | 26-2-1988 | Venlo | e | Sprengers | Helena | v | ||||||
| Gerardus Christianus Johannes | DAMBACHER | Tegelen | 17 januari 1899 | Gerardus Chr. | m | Tegelen | 21-7-1966 | Tegelen | e | Blomen | Wilhelmina | v | |||||||
| Gertruda Wilhelmina | DAMBACHER | Tegelen | 23 augustus 1904 | Gertruda Wilhelm. | v | Tegelen | 21-6-1989 | Tegelen | e | Hendriks + | Bernardus J | m | |||||||
| Hendrikus Wilhelmus Josephus | DAMBACHER | Tegelen | 10 augustus 1922 | ||||||||||||||||
| Hendrica | DE RIDDER | Tegelen | 16 maart 1921 | ||||||||||||||||
| Petronella | DE RIDDER | Tegelen | 19 september 1916 | ||||||||||||||||
| Eduard Jozef Gustaaf | DE RIJK | Tegelen | 31 december 1899 | mogelijk gelijk aan Rijk 1-12-1899 | |||||||||||||||
| Joseph Bernard Gerard Hubert Maria | DECKERS | Tegelen | 8 mei 1915 | Joep | m | 21-11-1990 | e | Leuker | Til | v | |||||||||
| Huibert | DEKKER | Tegelen | Velsen | 27 januari 1910 | |||||||||||||||
| Antonius Theodorus | DEKKERS | Tegelen | Venlo | 13 mei 1904 | |||||||||||||||
| Bernardus Johannes Christiaan | DEN HARTOG | Tegelen | 20 oktober 1897 | ||||||||||||||||
| Gertrudis Hubertina Josephina | DENESSEN | Tegelen | 24 maart 1900 | Truus | v | Tegelen | 20-5-1993 | Eindhoven | e | Vos de + | Harrie | m | |||||||
| Hubertus Stephanus Petrus | DENESSEN | Tegelen | 1 september 1907 | Hubertus Steph | m | Tegelen | 14-5-1948 | Tegelen | e | Schreurs | Anna M | v | |||||||
| Matthieu Hubert Marie | DENESSEN | Tegelen | 28 juni 1910 | ||||||||||||||||
| Theodora Cecilia | DENESSEN | Tegelen | 22 november 1906 | Theodora Cec. | v | Tegelen | 27-8-1979 | Venlo | e | Enckevort van + | Hendrikus Th | m | |||||||
| Theodorus Joannes Matheus | DENESSEN | Tegelen | 25 september 1903 | Theodorus J M | m | Tegelen | 31-1-1965 | Tegelen | e | Thijssen | Maria Petron. | v | |||||||
| Anna Petronella | DERKS | Tegelen | Kaldenkerken | Duitsland | 9 maart 1922 | ||||||||||||||
| August | DERKS | Tegelen | Kaldenkerken | Duitsland | 20 juni 1919 | Ui | m | 1-3-2005 | e | Schouenberg + | Netje | v | |||||||
| Hendrina Maria | DERKS | Tegelen | Belfeld | 20 mei 1891 | Hendrina M | v | Belfeld | 30-9-1983 | Tegelen | e | Verheijden + | Peter P | m | ||||||
| Jan Hubert | DERKS | Venlo | 15 oktober 1895 | Sjeng | m | Venlo | 30-3-1989 | Steyl | e | Polimanns + | Katharina | v | |||||||
| Louis Hubert | DERKS | Tegelen | Venlo | 12 november 1903 | |||||||||||||||
| Servatius Hubertus | DERKS | Tegelen | Kaldenkerken | Duitsland | 18 mei 1918 | Servatius H | m | Kaldenkirchen | 20-12-1989 | Venlo | e | Stappen + | Anna K | v | |||||
| Jean Petrus Willem | DERKX | Tegelen | Venlo | 15 september 1913 | |||||||||||||||
| Antoon Leonard | DINGS | Tegelen | 9 september 1884 | Antoon L | m | Tegelen | 25-5-1982 | Tegelen | e | Thissen + | Maria SGM | v | e | Houba + | Maria A | v | |||
| Willem Theodoor | DINGS | Tegelen | 8 augustus 1910 | Wim | m | Tegelen | 6-9-1984 | e | Brouwers + | Mia | v | ||||||||
| Anna Maria Hubertina | DOESBORG | Tegelen | 21 april 1898 | Anna Maria H | v | Tegelen | 5-8-1992 | Mierlo | e | Spoormakers + | Franciscus | m | |||||||
| Alexander | DOESBORGH | Tegelen | 10 juni 1880 | Alexander | m | Tegelen | 26-3-1965 | Tegelen | e | Hanssen + | Hendrika C | v | |||||||
| Jean | DOESBORGH | Tegelen | 16 november 1887 | Joannes | m | Tegelen | 30-8-1956 | Tegelen | e | Kurstjens | Anna Maria | v | |||||||
| Mathias Jacobus | DOESBORGH | Tegelen | 10 maart 1912 | ||||||||||||||||
| Wilhelmina Maria | DOESBORGH | Tegelen | 30 juli 1921 | Zus | v | Tegelen | 30-10-2005 | Sittard | e | Pokomy+ | Hans | m | |||||||
| Willem Gisbert | DOESBORGH | Tegelen | 31 januari 1907 | Willem | m | Tegelen | 16-1-1984 | Venlo | e | Laumans | Sophia | v | |||||||
| Antoon | DRIESSEN | Tegelen | 20 oktober 1887 | Antoon | m | Tegelen | 2-3-1973 | Tegelen | e | Derix + | Maria | v | |||||||
| Christiaan | DRIESSEN | Tegelen | 9 juni 1881 | Christiaan | m | Tegelen | 11-11-1962 | Tegelen | e | Peters | Helena C | v | |||||||
| Christina Leonarda Hubertina | DRIESSEN | Tegelen | 12 oktober 1924 | ||||||||||||||||
| Gerardus Jacobus | DRIESSEN | Tegelen | 26 februari 1883 | Gerardus J | m | Tegelen | 6-5-1959 | Tegelen | e | Hekkens | Wilhelmina | v | |||||||
| Gertruda Hubertina | DRIESSEN | Tegelen | 26 februari 1916 | ||||||||||||||||
| Hendrik Lodewijk | DRIESSEN | Tegelen | 15 januari 1899 | ||||||||||||||||
| Hubertina Francisca | DRIESSEN | Tegelen | 21 april 1923 | ||||||||||||||||
| Hubertus Johannes | DRIESSEN | Tegelen | 18 februari 1890 | ||||||||||||||||
| Johan Theodoor Werner | DRIESSEN | Tegelen | 16 september 1914 | ||||||||||||||||
| Johannes Bartholomeus | DRIESSEN | Tegelen | 20 oktober 1896 | Johannes B | m | Tegelen | 3-10-1950 | Tegelen | e | Linssen | Francisca | v | |||||||
| Peter Joseph | DRIESSEN | Tegelen | 29 maart 1915 | ||||||||||||||||
| Karl Engelhart | EBERHARDT | Tegelen | Duisburg | Duitsland | 30 januari 1904 | ||||||||||||||
| Catharina Maria Hubertina | EHREN | Tegelen | 23 november 1908 | Maria Hubertina C | v | Tegelen | 6-1-1963 | Venray | e | Lamberts + | Jean Hubert | m | e | Müller | Walter | m | |||
| Franciscus Maria | ENGELEN | Tegelen | 22 januari 1927 | Frans | m | Tegelen | 15-8-1992 | Tegelen | e | Smeets | Toos | v | |||||||
| Hendrikus Gerardus Hubertus | ENGELEN | Tegelen | 10 oktober 1922 | Harry | m | Tegelen | 3-2-1994 | Belfeld | e | Hrosizka | Sina | v | |||||||
| Louisa | ENGELEN | Tegelen | 15 mei 1913 | Wies | v | 20-11-2010 | |||||||||||||
| Peter | ENGELEN | Tegelen | Helden | 3 mei 1894 | |||||||||||||||
| Petrus Antonius Jacobus | ENGELEN | Tegelen | 13 november 1925 | ||||||||||||||||
| Paulus Wilhelmus Hubertus | ENGELS | Tegelen | Maasbree | 11 juni 1899 | Paulus | m | 18-12-1979 | e | Hovens + | Gerardina | v | ||||||||
| Hans | ERTL | Tegelen | 20 juni 1909 | Geboorteplaats onbekend | |||||||||||||||
| Maria Gerarda VAN | ES | Tegelen | Venray | 1 januari 1919 | |||||||||||||||
| Johannes Gerardus Peter | EWALS | Tegelen | 24 november 1912 | Johannes G P | m | Tegelen | 19-4-1972 | Tegelen | e | Teeuwen | Hubertina | v | |||||||
| Wilhelmus Johannes | EYKELHARDT | Tegelen | 14 september 1911 | ||||||||||||||||
| Jan Lambert | FAASSEN | Tegelen | 17 september 1897 | Jan Lambert | m | Tegelen | 1-1-1960 | Maastricht | e | Hüsgen | Margaretha Henrica Theresia | v | |||||||
| Johannes Hubertus | FAASSEN | Tegelen | 5 januari 1892 | Johannes H | m | Tegelen | 6-8-1963 | Horn | e | Hekkens | Agnes | v | |||||||
| Martinus Jacobus | FAASSEN | Tegelen | 4 oktober 1900 | ||||||||||||||||
| Hendrik Hubertus | FEIJEN | Tegelen | 2 december 1917 | ||||||||||||||||
| Johannes Nicolaus | FEIJEN | Tegelen | 23 mei 1902 | Jan | m | Tegelen | 24-9-1982 | Venlo | e | Linssen + | Truus | v | |||||||
| Joseph | FELDER | Tegelen | Bottrop | Duitsland | 4 augustus 1908 | Joep | m | Bottrop (D) | 29-3-1997 | Steyl | e | Dondit + | Fien | v | |||||
| H. | FELTEN | Tegelen | Lobberich | Duitsland | 8 oktober 1899 | ||||||||||||||
| Ida Anna | FELTEN | Tegelen | Belfeld | 26 december 1912 | Ida Anna | v | Belfeld | 17-5-1986 | Venlo | e | Peulen + | Ludwig M | m | ||||||
| Andreas Antonius | FLOS | Tegelen | 28 februari 1904 | Andreas Antonius | m | Tegelen | 18-8-1967 | Venlo | Janssen | Maria Elisabeth Hubertina | 0 | ||||||||
| Johannes Tilmanus Stephanus | FLOS | Tegelen | 28 april 1901 | Ook als PLOS in de lijst | |||||||||||||||
| Elise Josephine Hubertine | FRANSSEN | Tegelen | Roermond | 31 oktober 1897 | Elise J H | v | Roermond | 3-11-1994 | Steyl | e | Gitmans + | Lambert JH | m | ||||||
| Godefridus Jacobus Mathias | FRANSSEN | Tegelen | 1 april 1910 | ||||||||||||||||
| Petrus Mathias | FRANSSEN | Tegelen | 10 februari 1884 | Petrus Mathias | m | Tegelen | 25-8-1964 | Venlo | e | Donders + | Agnes Corn | v | |||||||
| Willem Godfried | FRANSSEN | Tegelen | 21 april 1887 | Willem Godfr. | m | Tegelen | 26-6-1986 | Venlo | e | Breuers + | Maria Lucia | v | |||||||
| Adam Johannes | FRENKEN | Tegelen | 9 december 1893 | Adam Johan. | m | Tegelen | 30-6-1944 | Venlo | e | Seelen | Agnes | v | |||||||
| Anna | FRENKEN | Tegelen | 6 februari 1905 | ||||||||||||||||
| Johannes Joseph Hubertus | FRENKEN | Tegelen | 8 maart 1903 | Sjeng | m | Tegelen | 4-9-1983 | Venlo | e | Dambacher | An | v | |||||||
| Franziska Berta Auguste | FÜRBACH | Tegelen | Mülheim a d Ruhr | Duitsland | 12 juli 1903 | Francisca | v | Mülheim | 1-7-1955 | Tegelen | e | Janssen | Theodoor | m | |||||
| Engelbertus | GÄHLER | Tegelen | Nederweert | 10 april 1903 | Engelbertus | m | Nederweert | 17-6-1975 | Venlo | e | Schell | Godefrida | v | ||||||
| Maria | GÄHLER | Tegelen | 5 november 1923 | ||||||||||||||||
| Christiaan Hubertus Mathias | GEERLINGS | Tegelen | Beesel | 14 maart 1912 | Christiaan H M | m | Beesel | 13-1-1986 | Tegelen | e | Kleine Staarman | Petronella MF | v | ||||||
| Wilhelmus Mathijs | GERAERTS | Tegelen | Hunsel | 8 maart 1901 | |||||||||||||||
| Peter Willem Johannes Hubertus | GERARDS | Tegelen | 28 juni 1888 | Peter W | m | Tegelen | 26-1-1970 | Brunssum | e | Tiggelbeck | Catharina | v | |||||||
| Petronella Sibilla Catharina | GERARDS | Tegelen | 3 maart 1924 | ||||||||||||||||
| Theodora Maria Jacoba | GERARDS | Tegelen | 5 maart 1911 | ||||||||||||||||
| Gertruda Johanna | GERRITSEN | Tegelen | Venlo | 28 april 1913 | Truus | v | Venlo | 12-10-2001 | Venlo | e | Thijssen + | Leo | m | ||||||
| Jan Mathis | GIELEN | Tegelen | 25 juni 1903 | Jan M | m | Tegelen | 10-1-1959 | Sittard | |||||||||||
| Jeanette Josephina Wilhelmina | GIELIS | Tegelen | Weert | 16 maart 1907 | |||||||||||||||
| Carel Lambert Maria | GITMANS | Tegelen | 19 september 1908 | ||||||||||||||||
| Gerardus Wilhelmus Theodorus | GITMANS | Tegelen | 12 september 1913 | Gerard | m | Tegelen | 5-10-1948 | Tegelen | |||||||||||
| Lambertus Carolus Albertus | GITMANS | Tegelen | 23 april 1902 | ||||||||||||||||
| Lambertus Wilhelmus Mathias | GITMANS | Tegelen | 19 september 1911 | Lambert | m | Tegelen | 5-2-1988 | Tegelen | e | Conings + | Louise | v | |||||||
| Louise Josephine Marie | GITMANS | Tegelen | 11 november 1925 | ||||||||||||||||
| Theodorus Johannes Hubertus | GITMANS | Tegelen | 5 september 1909 | Theo | m | Tegelen | 5-12-1944 | Tegelen | e | Muskovits | Mariska | v | |||||||
| Maria Anna | GOOS | Tegelen | Windsehlog | 8 december 1911 | |||||||||||||||
| Albert Viktor Hubert Georg | GOOSSENS | Tegelen | Köln | Duitsland | 9 april 1899 | George | m | 31-5-1977 | e | v | |||||||||
| Adriaan Hubertus | GUBBELS | Tegelen | 29 december 1894 | Adrianus | m | Tegelen | 2-1-1960 | Tegelen | |||||||||||
| Anna Gerarda | GUBBELS | Tegelen | 18 april 1922 | ||||||||||||||||
| Antonius Josephus | GUBBELS | Tegelen | 1 maart 1913 | Toon | m | 19-2-1998 | Venlo | e | Heijden van der | Anna | v | ||||||||
| Hubertus Gerardus | GUBBELS | Tegelen | 25 juli 1915 | Hubertus G. | m | Tegelen | 24-4-1964 | Roermond | e | Mergelsberg | Bernardin | v | |||||||
| Antoon Karel Arnold | GULIKERS | Tegelen | 16 november 1868 | ||||||||||||||||
| Helene | HABIG | Tegelen | Mülheim a d Ruhr | Duitsland | 27 juni 1888 | Helena | v | Mülheim (D) | 21-1-1956 | Tegelen | |||||||||
| Johannes Jacobus Antonius | HANSSEN | Tegelen | 18 juni 1925 | Jan | m | Tegelen | 1-12-2000 | Geleen | Grit | Rika | 0 | ||||||||
| Joseph Marinus | HANSSEN | Tegelen | 9 januari 1897 | Jozeph Mar. | m | Tegelen | 7-10-1970 | Tegelen | e | Rhee van | Petronella | v | |||||||
| Marie J | HAUSEN | Tegelen | Venlo | 28 juni 1913 | |||||||||||||||
| Andreas Godefridus Hubertus | HAWINKELS | Tegelen | 2 juli 1911 | Dries | m | Steyl | 5-5-1995 | Steyl | e | Rutten + | Lies | v | |||||||
| Godefridus Johannes | HAWINKELS | Tegelen | Maasbree | 7 december 1919 | Frits | m | Baarlo | 17-8-1982 | Venlo | ||||||||||
| Joseph Andreas Michiel | HEKKENS | Tegelen | 31 maart 1894 | Joseph A M | m | Tegelen | 9-8-1950 | Tegelen | |||||||||||
| Michiel Willem | HEKKENS | Tegelen | 15 januari 1886 | Michiel Willem | m | Tegelen | 12-12-1968 | e | Tummers + | Johanna M | v | e | Horbach | Maria H M | v | ||||
| Nicolaus | HEKKENS | Tegelen | 29 maart 1877 | Nicolaus | m | Tegelen | 13-9-1947 | Tegelen | e | Verhaagh + | Maria Petr. | v | e | Vliet van | Anna Agnes | v | |||
| Reinier | HEKKENS | Tegelen | 15 december 1905 | ||||||||||||||||
| Johannes Ludwig | HENDRICKS | Tegelen | Dülken | Duitsland | 2 januari 1922 | ||||||||||||||
| Bernardus Jacobus | HENDRIKS | Tegelen | 26 mei 1907 | ||||||||||||||||
| Hendrikus Hubertus | HENDRIKS | Tegelen | 13 september 1876 | Hendrikus Hub. | m | Tegelen | 22-12-1962 | Venlo | e | Collin + | Maria Cath. | v | |||||||
| A.W. | HENDRIKX | Tegelen | 6 september 1903 | ||||||||||||||||
| Maria Johanna Henrica | HENDRIKX | Tegelen | Maasbree | 6 februari 1916 | |||||||||||||||
| Hendrikus Johannes Hubertus | HENDRIX | Tegelen | 21 maart 1906 | Hendrikus | m | Tegelen | 3-4-1974 | Venlo | e | Rutten + | Johanna | v | |||||||
| Peter Hubertus | HERMANS | Tegelen | 26 januari 1905 | ||||||||||||||||
| Theodoor Hubert | HERMANS | Tegelen | 1 april 1892 | Theodoor Hubert | m | Tegelen | 17-9-1984 | e | Heuvelmans + | Anna Maria Elisabeth | m | ||||||||
| Johannes Theodorus | HERMKENS | Tegelen | 10 februari 1908 | ||||||||||||||||
| J.C. | HEUVELINGS | Tegelen | Roermond | 27 september 1903 | |||||||||||||||
| Wilhelmus Hubertus | HOEZEN | Tegelen | Belfeld | 29 oktober 1915 | |||||||||||||||
| Peter Mathis | HOLTACKERS | Tegelen | 2 januari 1889 | Peter Mathis | m | Tegelen | 24-7-1978 | Oirschot | e | Lit van + | Hendrika | v | |||||||
| Gerardus Johannes | HOLTMAN | Tegelen | 25 december 1898 | Sjeng | m | Tegelen | 2-4-1980 | Tegelen | e | Inderhees + | Maria | v | |||||||
| Gertruda | HOLTMAN | Tegelen | 1 oktober 1917 | ||||||||||||||||
| Jan | HOOFTMAN | Tegelen | s-Gravenhage | 25 september 1919 | |||||||||||||||
| Mathias Josephus Johannes | HOUX | Tegelen | 26 maart 1907 | Mathieu | m | Tegelen | 22-3-1985 | e | Niesen | Agnes | v | ||||||||
| Agnes Maria | HOVENS | Tegelen | 27 december 1909 | ||||||||||||||||
| Jacobus Wilhelmus | HOVENS | Tegelen | 16 juni 1898 | Jacobus Wilhelmus | m | Tegelen | 19-9-1957 | Venlo | e | Hendriks | Johanna Maria | m | |||||||
| Johannes Franciscus Hubertus | HOVENS | Tegelen | 21 juni 1905 | ||||||||||||||||
| Wilhelmus Theodorus Catharina | HOVENS | Tegelen | 13 november 1929 | Wiel | m | Tegelen | 12-1-2002 | Blerick | e | Minten | Toke | v | |||||||
| Willem Urbanus Jacobus | HOVENS | Tegelen | 14 juni 1921 | ||||||||||||||||
| Margaretha Hubertina | HUIJS | Tegelen | 25 juli 1923 | ||||||||||||||||
| Michiel Johannes | HUSKES | Tegelen | 14 maart 1925 | Michel | m | Tegelen | 4-4-1995 | Venlo | e | Driessen | Mie | v | |||||||
| Hendrikus Hubertus | JACOBS | Tegelen | 19 november 1894 | ||||||||||||||||
| Maria Elisabeth Johanna | JACOBS | Tegelen | 4 april 1921 | Maria Elisabeth J. | v | Tegelen | 30-6-2013 | Venlo | e | Janssen + | Hay | m | |||||||
| Antoon Peter Stephanus | JANSSEN | Tegelen | 11 oktober 1925 | Tun | m | Tegelen | 9-10-2009 | Steyl | e | Sanders | Jo | v | |||||||
| Gerard | JANSSEN | Tegelen | 8 oktober 1881 | Gerard | m | Tegelen | 12-12-1962 | Tegelen | e | Schroembges | Maria Agnes | v | |||||||
| Jacob Willem Andries | JANSSEN | Tegelen | 17 juli 1884 | ||||||||||||||||
| Lodewikus Antonius | JANSSEN | Tegelen | 3 mei 1892 | ||||||||||||||||
| Peter Johannes Martinus | JANSSEN | Tegelen | 11 mei 1909 | ||||||||||||||||
| Petrus Egidius | JANSSEN | Tegelen | 27 oktober 1870 | Petrus Egidius | m | Tegelen | 12-12-1955 | Tegelen | e | Latiers + | Wilhelmina | v | |||||||
| Theodoor Antoon | JANSSEN | Tegelen | Mulheim | Duitsland | 23 november 1911 | ||||||||||||||
| Theodor Anton | JANSSEN | Tegelen | Mülheim | Duitsland | 23 november 1900 | ||||||||||||||
| Wilhelmus Eduard Henricus | JANSSEN | Tegelen | 5 oktober 1905 | Wilhelmus | m | Tegelen | 1-7-1944 | Tegelen | e | Korsten | Anna | v | |||||||
| Joseph Hubertus | JENTJENS | Tegelen | 19 maart 1906 | Jozef Hubertus | m | Steyl | 5-5-1992 | Tegelen | |||||||||||
| Hendrikus Hubertus Peter | JEUCKEN | Tegelen | 16 juni 1925 | Harrie | m | Tegelen | 11-1-2002 | Venlo | e | Franssen | Martha | v | |||||||
| Hubertus Jozef | JEUCKEN | Tegelen | Maasbree | 24 juli 1896 | Hubertus Jos. | m | Maasbree | 3-12-1977 | Venlo | e | Schell | Godefrida P | v | ||||||
| Johannes Henricus | JORNICK | Tegelen | Venlo | 13 juli 1884 | Johannes | m | Venlo | 15-11-1971 | Venlo | e | Rameckers + | Anna | v | ||||||
| Francisca Hendrika Maria | KARIS | Tegelen | 4 juni 1925 | Martina (Tina) | v | Tegelen | 28-8-1997 | Tegelen | e | Aelen | Wiel | m | |||||||
| Johann | KATELAAN | Steyl | Hüls | Duitsland | 2 februari 1905 | ||||||||||||||
| Hendrik Johannes | KELLENAERS | Tegelen | 14 maart 1916 | Harrie | m | Tegelen | 24-4-1998 | Roermond | e | Franssen | Mia | v | |||||||
| Gerardus Johannes | KEMPEN | Tegelen | 20 september 1900 | Gerardus J | m | Tegelen | 22-11-1964 | Tegelen | e | Seelen | Ida Maria | v | |||||||
| Hugo Martinus | KEMPEN | Tegelen | 25 november 1912 | Hugo | m | Tegelen | 22-2-1989 | Venlo | e | Vergeer | Gondje | v | |||||||
| Louis Hubertus | KETELINGS | Tegelen | 22 februari 1897 | ||||||||||||||||
| Nicolaas Hubertus | KETELINGS | Tegelen | 29 september 1898 | ||||||||||||||||
| Barbara Louise | KLEIN | Tegelen | Dülken | Duitsland | 28 februari 1903 | ||||||||||||||
| Johannes Antonius Hubertus | KLINKENBERG | Tegelen | 7 oktober 1905 | ||||||||||||||||
| Johanna Hendrika Aleida | KOPPERS | Tegelen | 24 november 1920 | ||||||||||||||||
| Sophia Hendrika | KROON | Tegelen | Arnhem | 30 december 1898 | |||||||||||||||
| Leonardus Peter Hendrik | KROUWEL | Tegelen | 29 augustus 1909 | Leonardus P | m | Tegelen | 26-11-1979 | e | |||||||||||
| Maria Catharina | KROUWEL | Tegelen | Maasbree | 10 juni 1887 | |||||||||||||||
| Catharina Hubertina Wilhelmina | KRUMBACH | Tegelen | Belfeld | 26 januari 1907 | Catharina HW | v | Belfeld | 9-11-1988 | Tegelen | e | Sloesen + | Joseph Aug | m | ||||||
| Alphons Hubertus Louis | KUIJPERS | Tegelen | Rotterdam | 12 maart 1925 | |||||||||||||||
| Johannes Henricus Leonardus | KUNTZELAERS | Tegelen | Maasbree | 31 januari 1907 | |||||||||||||||
| Alphonsius Wilhelmus | KURSTJENS | Tegelen | 22 februari 1899 | Alphonsius W | m | Tegelen | 13-12-1967 | e | Leenen | Anna Maria P | v | ||||||||
| Hendrik Hubert | KURSTJENS | Tegelen | 18 oktober 1889 | Hendrik Hub. | m | Tegelen | 21-2-1975 | Steyl | e | Verhaegh + | Helena | v | |||||||
| Hubertus Wilhelmus Jacobus | KURSTJENS | Tegelen | 23 november 1893 | Hubertus W J | m | Tegelen | 29-11-1961 | e | Janssen | Louisa M A | v | ||||||||
| Jan Willem | KURSTJENS | Tegelen | 8 januari 1886 | Jan W | m | Tegelen | 26-10-1966 | Venlo | e | Maas | Catharina A. | v | |||||||
| Peter Hendrik | KURSTJENS | Tegelen | 8 december 1887 | Peter Hendrik | m | Tegelen | 26-6-1971 | Roermond | e | Doesborgh | Theodora | v | |||||||
| Gerardus | KUSTERS | Tegelen | Deurne en Liessel | 26 maart 1897 | Gerardus | m | Deurne | 31-8-1967 | Tegelen | e | Steijvers | Catharina H | v | ||||||
| Wilhelm Hubert | KUYPERS | Tegelen | 25 november 1912 | ||||||||||||||||
| Piet Johan | KWARTEN | Tegelen | Venlo | 18 februari 1910 | Piet | m | Venlo | 8-12-1986 | Tegelen | e | Dam van + | Nellie | v | ||||||
| Ernst Paul Carl | LAMBERTIJ | Tegelen | 2 februari 1911 | ||||||||||||||||
| Johanna Wilhelmina Ernestina | LAMBERTIJ | Tegelen | 14 november 1909 | ||||||||||||||||
| Albert Josep Willem | LAUMANS | Tegelen | 5 januari 1914 | ||||||||||||||||
| Jacques Lambert Quirin | LAUMANS | Tegelen | 10 februari 1903 | J.Lambert Q | m | Tegelen | 8-5-1980 | Tegelen | e | Janknecht + | F J J | v | e | Geenen | M J H | v | |||
| Pierre Caspar Marie | LAUMANS | Tegelen | 16 januari 1912 | Piet | m | Tegelen | 24-12-1977 | Tegelen | e | Kurstjens + | Jet | v | e | Zuijdwijk | Ria | v | |||
| Andreas Gerardus | LEENDERS | Tegelen | 12 augustus 1922 | ||||||||||||||||
| Christiaan Jacob | LEENEN | Tegelen | 8 augustus 1885 | Christiaan Jac | m | Steyl | 11-1-1950 | Maastricht | e | Verhaegh | Barbera A | v | |||||||
| Hubertina Petronella | LEENEN | Tegelen | 21 augustus 1924 | Tiny | v | Tegelen | 26-11-2010 | Venlo | e | Wohlert + | Jan | m | |||||||
| Jan Mathijs | LEMPENS | Tegelen | Weert | 9 november 1878 | Jan Mathijs | m | Weert | 27-4-1964 | Tegelen | e | Hunnekens + | Petronella C | v | ||||||
| Helena Johanna Hendrika | LENAERS | Tegelen | Venlo | 14 november 1920 | |||||||||||||||
| Peter Mathijs | LENAERS | Tegelen | Meijel | 27 februari 1895 | |||||||||||||||
| Agnes Carolina | LENGS | Tegelen | 14 mei 1925 | ||||||||||||||||
| Elise Maria Wilhelmina | LENGS | Tegelen | 7 november 1923 | ||||||||||||||||
| Maria Christina | LENGS | Tegelen | 14 mei 1925 | ||||||||||||||||
| Willem Karel Marie | LENGS | Tegelen | 12 mei 1915 | Willem Karel M | m | Tegelen | 4-4-1989 | Maastricht | e | Lammen | Marie-Ant. | v | |||||||
| Johannes Arnoldus | LEURS | Tegelen | Grubbenvorst | 7 september 1913 | Sjeng | m | Grubbenvorst | 23-3-1973 | Tegelen | e | Hooren van | To | v | ||||||
| Wilhelmina Katharina | LEVEN | Tegelen | Kaldenkirchen | Duitsland | 20 mei 1905 | ||||||||||||||
| Gerardus Mathias Hubertus | LINSSEN | Tegelen | 9 juni 1895 | ||||||||||||||||
| Wilhelmus Petrus Johannes | LINSSEN | Tegelen | 10 januari 1910 | Willy | m | Tegelen | 24-4-1983 | Venlo | e | Faassen | Annie | v | |||||||
| Louisa Maria | LÜCKER | Tegelen | 8 november 1905 | Louisa Maria | v | Tegelen | 30-5-1960 | Geldrop | e | Janssen | Franciscus | m | |||||||
| Nicolaas Adrianus Willebrordus | LUITEN | Tegelen | Brielle | 3 juli 1913 | |||||||||||||||
| Peter A. J. | MAN | Tegelen | 21 november 1887 | ||||||||||||||||
| Johannes Martinus | MANSVELDERS | Tegelen | Stratum | 4 mei 1883 | |||||||||||||||
| Willem Joseph | MARTENS | Tegelen | 2 september 1918 | Willem J. | m | Tegelen | 13-9-1950 | Tegelen | e | Beurskens | Martina | v | |||||||
| Jan Gerrit Peter | MEIJER | Tegelen | 18 oktober 1923 | ||||||||||||||||
| Louis Marie | MESTERS | Tegelen | 22 oktober 1908 | ||||||||||||||||
| Jozef | MIDDEL | Tegelen | Eversberg | 17 oktober 1899 | |||||||||||||||
| Maria Gertruda | MONS | Tegelen | Kervenheim | Duitsland | 12 maart 1903 | ||||||||||||||
| Hendrik Herman | MULDER | Tegelen | 8 november 1877 | Hendrik Herman | m | Tegelen | 9-4-1964 | Tegelen | e | Velden van der | Alice E C | v | |||||||
| Ida | MULLER | Tegelen | 11 juli 1916 | Ietje | v | Tegelen | 28-12-1995 | Tegelen | |||||||||||
| Jacobus Hubertus Wilhelmus | NAUS | Tegelen | 17 april 1911 | Jac | m | Tegelen | 25-9-1988 | Venlo | e | Kamen Aus d. | Tonny | v | |||||||
| Peter Antoon Theodor Leo | NELISSEN | Tegelen | 28 maart 1913 | Peter Antoon | m | Tegelen | 4-11-2001 | Hout-Blerick | e | Meloen + | Elisabeth | v | |||||||
| Peter Heinrich | NIESSEN | Tegelen | Hüls | Duitsland | 25 augustus 1889 | Peter Heinrich | m | Huls (D) | 26-1-1967 | Steyl | e | Dechnar | Elisabeth GC | v | |||||
| Peter Hubertus Hendrikus | NIESSEN | Tegelen | 5 mei 1916 | Hendrikus P | m | Tegelen | 13-12-1991 | Brunssum | e | Strijdonk | Stephanie | v | |||||||
| Maria Huberta Theresia | NOIJ | Tegelen | 6 februari 1927 | ||||||||||||||||
| Martin Hendrik Mathias | NOOIJEN | Tegelen | Horst | 20 april 1912 | |||||||||||||||
| Petrus Gerardus Cornelis | NOOTEN | Tegelen | 10 januari 1902 | Petrus Ger. C | m | Tegelen | 19-6-1973 | Oss | e | Wijnhoven | Maria Anton. | v | |||||||
| Johann | NOY | Tegelen | Gelsenkirchen | Duitsland | 5 december 1898 | Johannes | m | Gelsenkirchen (D) | 2-10-1965 | Tegelen | e | Mons + | Maria | v | e | Thunnissen | Helena | v | |
| Anna Maria Hubertina | OP HET BROEK | Tegelen | 6 mei 1897 | ||||||||||||||||
| Hubertus Hendrikus Jacobus | OP HET BROEK | Tegelen | Swalmen | 18 augustus 1900 | Hubertus H J | m | Swalmen | 24-5-1986 | Venlo | e | Stiene | Catharina | v | ||||||
| Peter Chrestiaan Alexander | OP HET VELD | Tegelen | 26 januari 1909 | Pierre (Jé) | m | Steyl | 19-4-1988 | Steyl | e | Waterreus | Mies | v | |||||||
| Maria Joseph Dominicus | OPFERGELT | Tegelen | Wijnandsrade | 20 november 1897 | |||||||||||||||
| Andreas Gerardus | ORVAL | Tegelen | 6 juli 1927 | Andreas G | m | Tegelen | 27-2-1949 | Batoeretno | |||||||||||
| Josephin Wilhelmin Susanna | ORVAL | Tegelen | 1 januari 1909 | Fien | v | Tegelen | 25-6-1990 | Heerlen | e | Hofman + | Jeu | m | |||||||
| Maria Hubertina | ORVAL | Tegelen | 31 januari 1929 | Miep | v | Tegelen | 11-11-2004 | Venlo | e | Oever van den + | Hein | m | |||||||
| Susanna | ORVAL | Tegelen | 15 oktober 1890 | ||||||||||||||||
| Willem Joseph Hendrik | ORVAL | Tegelen | 16 oktober 1906 | Wim | m | Tegelen | 7-3-1999 | Venlo | e | Smits + | An | v | |||||||
| Francisca Maria | OTERMANS | Steyl | Amstenrade | 2 augustus 1907 | |||||||||||||||
| Johanna Maria Elisabeth | OTTENHEIJM | Tegelen | 17 januari 1911 | ||||||||||||||||
| Anna Catharina Sebilla Johanna | PEETERS | Tegelen | 26 mei 1911 | Anna Catharina | v | Tegelen | 8-6-1994 | Sevenum | e | Enckevort van | Pieter Ant. | m | |||||||
| Frans Silvester Herman | PEETERS | Tegelen | Magelang | 5 oktober 1924 | Frans | m | Magelan | 16-2-2006 | Tegelen | e | Haegens | Riky | v | ||||||
| Godfried Johannes Maria Odilia | PEETERS | Tegelen | Maasbree | 18 juli 1920 | Frits | m | Baarlo | 3-7-2004 | Tegelen | e | Hermans + | Annie | v | ||||||
| Peter Antonius | PEETERS | Tegelen | Maasbree | 14 januari 1893 | |||||||||||||||
| Johannes Jacobus | PELZER | Tegelen | 7 september 1904 | Johannes Jacob. | m | Tegelen | 26-7-1978 | Venlo | |||||||||||
| Vivianus Gerardus Hubertus Antonius | PEREIJ | Tegelen | 27 september 1909 | ||||||||||||||||
| Antoon Hubert Joseph | PEREY | Tegelen | 30 januari 1905 | ||||||||||||||||
| Jean Joseph Hubert Antonius | PEREY | Tegelen | 17 september 1896 | ||||||||||||||||
| Ludwig Mathias | PEULEN | Tegelen | Kaldenkirchen | Duitsland | 25 februari 1905 | Ludwig Mathias | m | Kaldenkerken (D) | 19-3-1978 | Tegelen | e | Felten | Ida Anna | v | |||||
| Adrianus Leonardus | PIJNENBURG | Tegelen | 10 mei 1904 | ||||||||||||||||
| Leonhard | PLEUNIS | Tegelen | Dülken | Duitsland | 21 januari 1918 | ||||||||||||||
| Katharina | POLLMANNS | Tegelen | Kaldenkerken | Duitsland | 4 september 1894 | Katharina | v | Kaldenkirchen | 16-4-1962 | Tegelen | e | Derks | Johannes | m | |||||
| Catharina Cornelia Petronella | POST | Tegelen | 18 januari 1926 | To | v | Tegelen | 29-7-2015 | Venlo | e | Cremers + | Matje | m | |||||||
| Cornelis Willem | POST | Tegelen | Bleskensgraaf en Hofwegen | 12 november 1891 | |||||||||||||||
| Johannes Cornelis | POST | Tegelen | 8 januari 1922 | Johannes Cornelis | m | Tegelen | 4-6-2003 | Roermond | e | Hofman | Antoinette | v | |||||||
| Hendrik Frederik | POTHOFF | Tegelen | Amsterdam | 24 februari 1917 | |||||||||||||||
| Aldegonda Alwina Martha | PROBST | Tegelen | 28 februari 1913 | ||||||||||||||||
| Josepha | PRUMMER | Tegelen | Dusen | Duitsland | 24 mei 1873 | ||||||||||||||
| Anna Maria Scholastica | RAMECKERS | Tegelen | Breijell | Duitsland | 15 maart 1896 | ||||||||||||||
| Maria Elisabeth | REKKO | Tegelen | 2 mei 1909 | ||||||||||||||||
| Maria Josepha Johanna | REKKO | Tegelen | 14 november 1906 | ||||||||||||||||
| Bernardetta Josephina | RIDDER | Tegelen | 2 november 1919 | ||||||||||||||||
| Eduard Joseph | RIJK | Tegelen | 1 december 1899 | mogelijk gelijk aan De Rijk 31-12-1899 | |||||||||||||||
| Maria Cornelia VAN | ROOIJ | Tegelen | Tilburg | 26 juni 1913 | |||||||||||||||
| Francois Gérard | RUSSEL | Tegelen | 10 september 1895 | Francois Gér. | m | Tegelen | 31-10-1956 | Tegelen | e | Mannaerts | Maria Henr. | v | |||||||
| Maria Sibilla Elisabeth | RÜTTGENS | Tegelen | Beckrath | Duitsland | 22 december 1891 | ||||||||||||||
| Jacobus Hendrikus Johannes | SANDERS | Tegelen | 9 december 1924 | Sjaak | m | Tegelen | 28-6-1993 | Venlo | e | Eijk van | Annie | v | |||||||
| Gerard Willem | SCHAMPERS | Tegelen | 13 april 1919 | ||||||||||||||||
| Gertrudis | SCHAMPERS | Tegelen | 1 juni 1882 | ||||||||||||||||
| Franz Jacobus Johannes | SCHATTENKERK | Tegelen | Viersen | Duitsland | 9 mei 1904 | ||||||||||||||
| Willem | SCHATTEVOET | Tegelen | 19 juli 1899 | ||||||||||||||||
| Maria Hubertina | SCHEEPERS | Tegelen | 16 juni 1914 | Maria Hubertina | v | Tegelen | 2-12-1977 | Tegelen | |||||||||||
| Henricus | SCHEFFER | Tegelen | Roermond | 16 februari 1922 | |||||||||||||||
| Chrestina | SCHELL | Tegelen | 29 december 1911 | Christina | v | 11-12-1998 | e | Melet + | Gerrit | m | |||||||||
| Godefrida Gertruda Sebilla | SCHELL | Tegelen | 9 november 1902 | Godefrida G S | v | Tegelen | 23-2-1982 | Tegelen | e | Gähler + | Engelbertus | m | |||||||
| Godefrida Petronella Maria | SCHELL | Tegelen | 28 juli 1901 | Godefrida P M | v | Tegelen | 23-2-1980 | Tegelen | e | Jeucken + | Hubertus J | m | |||||||
| M | SCHELL | Tegelen | 22 februari 1909 | ||||||||||||||||
| Maria Catharina | SCHELL | Tegelen | 20 februari 1900 | Maria Cath. | v | Tegelen | 21-2-1993 | Steyl | e | Bovendeerd + | Wilhelmus J | m | |||||||
| Peter Jakobus | SCHELL | Tegelen | Kray | 21 maart 1908 | Peter Jacobus | m | Kray (D) | 18-2-1985 | Venlo | e | Sloesen | Wilhelmina | v | ||||||
| Karel Everardus | SCHILTMANS | Tegelen | 11 juni 1914 | Karel Ev. | m | Tegelen | 9-6-2002 | Heerlen | e | Frenken | Gertrud | v | |||||||
| Hubertus Alphonsus | SCHIPPERS | Tegelen | s-Hertogenbosch | 9 april 1906 | Huub | m | Den Bosch | 25-12-1983 | Tegelen | e | Brokke | Mien | v | ||||||
| Frits | SCHMACKS | Tegelen | Dusseldorf | Duitsland | 26 augustus 1910 | Jacob Friedrich | m | Düsseldorf(D | 2-1-1965 | Tegelen | e | Rhee van | Maria Gertr | v | |||||
| Leonardus Wilhelmus | SCHOONEMANN | Tegelen | Amsterdam | 10 februari 1872 | |||||||||||||||
| Maria Catharina | SCHOUENBERG | Tegelen | 2 juni 1889 | ||||||||||||||||
| Katharina | SCHOUREN | Tegelen | Kaldenkirchen | Duitsland | 19 maart 1909 | ||||||||||||||
| Anna Maria | SCHREURS | Tegelen | 2 maart 1917 | ||||||||||||||||
| Hendrikus Wilhelmus Hubertus | SCHROEMGES | Tegelen | 17 april 1901 | ||||||||||||||||
| Jan | SCHUIJER | Tegelen | Kampen | 26 mei 1877 | |||||||||||||||
| Frederik Hubert | SCHUMAN | Tegelen | Venlo | 4 november 1888 | |||||||||||||||
| Bernard Joseph | SCHWEITZER | Tegelen | Venlo | 21 maart 1894 | Bernard Joseph | m | Venlo | 5-8-1982 | Venlo | e | Konings + | Theresia P A | v | ||||||
| Jacobus Alexander | SEELEN | Tegelen | 6 mei 1896 | Jacobus | m | Tegelen | 30-5-1973 | Tegelen | e | Jentges | Katharina | v | |||||||
| Peter Wilhelmus Martinus | SEUREN | Tegelen | 16 april 1904 | Peter Wilhelmus | m | Tegelen | 29-10-1973 | Heerlen | e | Vieth | Maria El. | v | |||||||
| Constant Johannes Joseph | SIEBGES | Tegelen | 26 augustus 1901 | ||||||||||||||||
| Hendrik Theodorus Joseph | SIJBERS | Tegelen | 24 maart 1909 | Harry | m | Tegelen | 28-4-1985 | Susteren | |||||||||||
| Emerikus | SLAATS | Tegelen | Meijel | 15 augustus 1875 | Emeritus | m | Meyel | 3-11-1963 | Venray | e | Schatorje | Maria Agnes | v | ||||||
| Hendrikus Josephus Johannes | SLAATS | Tegelen | 21 maart 1905 | ||||||||||||||||
| Hubertina Petronella Helena | SLAATS | Tegelen | 23 april 1912 | ||||||||||||||||
| Jacobus Antonius Hubertus | SLAATS | Tegelen | 14 januari 1914 | Jac. | m | Tegelen | 8-5-1992 | Venlo | e | Mulder | Riek | v | |||||||
| Johanna Luise Wilhelmina | SLOESEN | Tegelen | Kaldenkirchen | Duitsland | 22 juni 1910 | Johanna Luise | v | Kaldenkerken | 20-5-1999 | Steyl | e | Schell + | Peter Jakob. | m | |||||
| Joseph August | SLOESEN | Tegelen | 18 december 1905 | Joseph August | m | 18-10-1988 | Tegelen | e | Krumbach | Catharina HW | v | ||||||||
| Anna Maria | SMITS | Tegelen | Homberg | Duitsland | 26 juli 1904 | Anna Maria | v | Homberg (D) | 24-11-1971 | Tegelen | e | Orval | Willem Jos.H | m | |||||
| Cornelis Wilhelmus | SMITS | Tegelen | Tilburg | 5 oktober 1877 | Mogelijk gelijk aan Smits 5-10-1899 | ||||||||||||||
| Henricus Andreas Hubertus | SMITS | Tegelen | 26 juni 1913 | Harie | m | Tegelen | 25-12-1987 | Venlo | e | Hutgens + | Wilhelmina | v | |||||||
| Jozef Cornelius Wilhelmus Hendrikus | SMITS | Tegelen | 19 juli 1923 | Jozef Corn.W H | m | Tegelen | 1-10-1946 | Belfeld | |||||||||||
| Leo Joseph | SMITS | Tegelen | 1 mei 1912 | ||||||||||||||||
| Petrus Wilhelmus Hendrikus | SMITS | Tegelen | 9 november 1917 | Piet | m | Tegelen | 2-8-2002 | Tegelen | e | Latiers + | Mia | v | |||||||
| Wilhelm Gerard | SMITS | Tegelen | 25 september 1904 | Geboorteplaats onbekend | |||||||||||||||
| Helena | SOENTJENS | Tegelen | Uerdingen | Duitsland | 17 maart 1907 | ||||||||||||||
| Christiaan | SPEETGENS | Tegelen | Susteren | 26 maart 1891 | |||||||||||||||
| Servatius Josephus Hubertus | SPRONCK | Tegelen | Berg en Terblijt | 19 maart 1911 | |||||||||||||||
| Wilhelm Peter | SPRUYTENBURG | Tegelen | Neulouisendorf | Duitsland | 16 juni 1914 | ||||||||||||||
| Andreas Wilhelmus | STIENEN | Tegelen | Heerlen | 24 februari 1921 | |||||||||||||||
| Cornelis | STOOP | Tegelen | Duisburg-Ruhrort | Duitsland | 1 november 1911 | ||||||||||||||
| Helena Hubertina | STROEKEN | Tegelen | 17 december 1919 | Helena Hubert. | v | Tegelen | 13-2-1959 | Arnhem | e | Janzen | Gerardus | m | |||||||
| Gerardus Hubertus | STROUKEN | Tegelen | Beesel | 9 juni 1918 | |||||||||||||||
| Lambertus | STROUKEN | Tegelen | Beesel | 28 februari 1893 | |||||||||||||||
| Antonia Anna | SUERMANN | Tegelen | Ennigerloh | Duitsland | 26 juli 1904 | ||||||||||||||
| Elisabeth Helena Maria | SUILEN | Tegelen | Swalmen | 28 juni 1900 | |||||||||||||||
| SWINKELS | Tegelen | 12 februari 1899 | Geen voornaam bekend | ||||||||||||||||
| Armond Bernard Alphons Marie | TEEUWEN | Tegelen | 6 juli 1904 | Armand Bernard | m | Tegelen | 14-11-1963 | Tegelen | e | Buchem van | Sophia A M | v | |||||||
| Bernard Stephanus Theodoor Joseph | TEEUWEN | Tegelen | 4 juni 1891 | Bernard Steph. | m | Tegelen | 9-7-1949 | Tegelen | e | Thiel van + | Hélène | v | e | Janssens | Joh. | v | |||
| Eugène Etiènne Theodore Jean Jozef | TEEUWEN | Tegelen | 12 september 1906 | ||||||||||||||||
| Jozef Jacques Mathieu Marie | TEEUWEN | Tegelen | 19 maart 1899 | Josef | m | Tegelen | 30-11-1973 | Venlo | e | Thiel van + | Joke | v | |||||||
| Helena | TEN GROLLÉ | Tegelen | Rotterdam | 15 januari 1922 | |||||||||||||||
| Gerrit | TEN TUIJNTE | Tegelen | Deventer | 23 januari 1892 | |||||||||||||||
| Marie Hendrikus | TEN TUIJNTE | Tegelen | Rotterdam | 15 januari 1922 | |||||||||||||||
| Willy Gerrit | TER HORST | Tegelen | Venlo | 24 oktober 1920 | |||||||||||||||
| Peter Hubert | THEEUWEN | Tegelen | Melick en Herkenbosch | 20 juni 1902 | |||||||||||||||
| Adrianus Johannes Andreas | THIJSSEN | Tegelen | 8 januari 1925 | ||||||||||||||||
| Andreas Johannes Theodorus | THIJSSEN | Tegelen | 1 november 1901 | Andreas | m | Tegelen | 22-6-1976 | Tegelen | e | Laumans | Sophia | v | |||||||
| Hubertina Leonora Petronella | THIJSSEN | Tegelen | 31 augustus 1909 | Hubertina L P | v | Tegelen | 5-7-1969 | Tegelen | e | Daniëls | Antoon | m | |||||||
| Joannes Andreas Hubertus | THIJSSEN | Tegelen | 31 augustus 1894 | Johannes Andr. | m | Tegelen | 2-5-1969 | Horn | |||||||||||
| Leonardus Antonius Bernardus | THIJSSEN | Tegelen | 16 januari 1911 | Lei | m | Steyl | 2-1-1998 | Venlo | e | Gerritsen | Truus | v | |||||||
| Peter Johannes Hubertus | THISSEN | Tegelen | 21 mei 1879 | Peter Johannes | m | Tegelen | 23-4-1955 | Tegelen | e | Faessen + | Maria Louisa | v | |||||||
| Petrus Joannes Hubertus | THOMAS | Tegelen | Roermond | 9 april 1892 | |||||||||||||||
| Anna Helena | THONISSEN | Tegelen | 24 september 1891 | ||||||||||||||||
| Stephanus Antonius Joseph | TIMMERMANS | Tegelen | 7 december 1891 | Mogelijk onjuiste match bidprentjes | Etienne | m | Tegelen | e | Clercx | Betsie | v | ||||||||
| Antoon | TOMLOW | Tegelen | 2 juli 1923 | ||||||||||||||||
| Guillaume Bernard | TOSTRAMS | Tegelen | Lische | 18 mei 1912 | |||||||||||||||
| Herman Hubertus | TUMMERS | Tegelen | 14 april 1895 | ||||||||||||||||
| Willem Lambert | TUMMERS | Tegelen | 19 oktober 1891 | ||||||||||||||||
| Maria Petronella | VAESEN | Tegelen | Lobberich | Duitsland | 4 augustus 1900 | Maria Petronella | v | 12-9-1985 | Venlo | e | Engelen + | Peter | m | ||||||
| Leonardus Antonius Carolus | VAN BASTEN BATENBURG | Tegelen | 6 juni 1898 | Leonardus AC | m | Tegelen | 1-2-1973 | Tegelen | e | Smulders + | Augusta MC | v | |||||||
| Jacobus Gerardus Wilhelmus | VAN CROOIJ | Tegelen | 12 januari 1906 | Jacobus G W | m | Tegelen | 21-2-1974 | Tegelen | e | Hendriks | Anna Sofia W | v | |||||||
| Johannes Gerardus Cornelis | VAN CROOIJ | Tegelen | 8 juni 1908 | ||||||||||||||||
| Pieter Jacobus | VAN DE KERKHOF | Tegelen | Horst | 3 mei 1902 | Piet | m | Horst | 10-12-1993 | Tegelen | e | Staaks | Grit | v | ||||||
| Johannes Hendrikus Emanuel | VAN DE VOORT | Tegelen | 10 maart 1902 | Johannes Hendr | m | Tegelen | 18-6-1966 | Tegelen | e | Lehnen | Regina Elisab | v | |||||||
| Gerardus Johannes Petrus | VAN DEN BEUKEN | Tegelen | Helden | 5 mei 1921 | |||||||||||||||
| Theodorus | VAN DEN BOGAARD | Reek | 21 februari 1913 | Theadorus | m | Beek(N.Br.) | 23-2-1963 | Tegelen | e | Hellebrekers | Hubertina M | v | |||||||
| Theodorus Johannes Martinus | VAN DEN BONGARD | Tegelen | 11 november 1901 | Theodorus Johannes | m | Tegelen | 24-5-1964 | Sittard | e | Rutten | Maria | v | |||||||
| J. | VAN DEN BONGERD | Tegelen | Krefeld | Duitsland | 25 augustus 1893 | ||||||||||||||
| Arnoldus Gerardus | VAN DEN BOOGAARD | Tegelen | 8 mei 1918 | ||||||||||||||||
| Paulus Wilhelmus | VAN DEN BOOGAARD | Tegelen | Venlo | 19 februari 1884 | Paulus Wilhelmus | m | Venlo | 1-8-1943 | Tegelen | e | Lempens | Anna Josephina | v | ||||||
| Wilhelmus Petrus Hendrikus | VAN DEN BOOGAARD | Tegelen | 18 april 1909 | Wiel | m | Tegelen | 15-6-1996 | Venlo | e | Man de + | Mien | v | |||||||
| Antoon Hubertus | VAN DEN BORS | Tegelen | 24 november 1894 | Antoon H | m | Tegelen | 19-2-1964 | Venlo | e | Witjens | Margaretha | v | |||||||
| Gerardus Hubertus | VAN DEN BROEK | Tegelen | 16 januari 1870 | Gerardus Hubertus | m | Tegelen | 11-3-1949 | Tegelen | e | Faessen + | Maria Catharina | v | e | Ebels | Theresia | v | |||
| Peter Gerardus | VAN DEN OEVER | Tegelen | Venlo | 18 oktober 1914 | |||||||||||||||
| Guillaume Jean | VAN DER BAAN | Tegelen | Ixelles | België | 19 december 1907 | ||||||||||||||
| Henriette Maria | VAN DER FURTH | Viersen (DE) | Duitsland | 2 september 1908 | Ook als M.H. van der Furcht en Maria Henriette van der Furth in de lijst | ||||||||||||||
| Johanna Wilhelmina | VAN DER SANDE | Tegelen | Uden | 1 augustus 1904 | Hanneke | v | Uden | 25-3-1993 | Steyl | e | Zegers + | Graat | m | ||||||
| Petronella | VAN DER SANDE | Tegelen | Roggel | 27 april 1905 | |||||||||||||||
| Wilhelmus Alphonsus Petrus Caspar | VAN DER SCHOOT | Tegelen | Tilburg | 6 januari 1907 | |||||||||||||||
| Peter Lambertus Guillaume | VAN DER VELDEN | Tegelen | Beesel | 7 juli 1894 | |||||||||||||||
| C.J. | VAN DER WIELEN | Tegelen | Horst | 27 april 1907 | |||||||||||||||
| Caspar | VAN DIJK | Tegelen | 2 juli 1875 | ||||||||||||||||
| Franz | VAN ES | Tegelen | Gellep | Duitsland | 1 maart 1916 | ||||||||||||||
| Anna Catharina Huberdina | VAN HELDE | Tegelen | Horst | 10 oktober 1910 | |||||||||||||||
| Christiaan Johannes | VAN HORCK | Tegelen | 17 september 1897 | ||||||||||||||||
| Godfriedus Hubertus | VAN HORCK | Tegelen | 8 december 1881 | ||||||||||||||||
| Wilhelm | VAN LIER | Tegelen | Duisburg | Duitsland | 1 mei 1905 | Wiel | m | Duisburg (D) | 3-10-1986 | Venlo | e | Geelen | Maria | v | |||||
| Louisa | VAN RENS | Tegelen | 20 oktober 1924 | Louisa | v | Tegelen | 14-5-2001 | Venlo | e | Elgers + | Jan F. | m | |||||||
| Gerardus Johannes | VAN RHEE | Tegelen | 4 november 1892 | ||||||||||||||||
| Gertruida Anna Maria | VAN RHEE | Tegelen | 15 september 1904 | ||||||||||||||||
| Michel | VAN ZWAMEN | Tegelen | Venlo | 20 september 1913 | Michel | m | Venlo | 26-2-1983 | Venlo | e | Engels | Elisabeth | v | ||||||
| J.H. | VELDHUIZEN | Steyl | 9 september 1911 | ||||||||||||||||
| Henricus Petrus | VERDONCK | Tegelen | 14 februari 1908 | Henricus | m | 12-9-1974 | e | Tiggelers | Petronella | v | |||||||||
| Maria Johanna | VERDONCK | Tegelen | 23 maart 1906 | Maria Johanna | v | Tegelen | 19-4-1970 | Tegelen | e | Wilderbeek | Johannes Gijsbertus Antonius Petrus | m | |||||||
| Hubert Louis | VERHAEGH | Tegelen | 21 april 1885 | ||||||||||||||||
| Maria Catharina Agnes | VERHAEGH | Tegelen | 9 juni 1905 | ||||||||||||||||
| Hubertina Maria | VERHEIJDEN | Tegelen | Belfeld | 24 februari 1924 | |||||||||||||||
| Michiel Lambertus | VERHEIJDEN | Tegelen | Meijel | 15 mei 1904 | Michiel Lambert. | m | Meyel | 13-2-1985 | Venlo | e | Alers + | Maria Gertr. | v | ||||||
| Petrus Paulus | VERHEIJDEN | Tegelen | Meijel | 28 november 1898 | |||||||||||||||
| Hermann | VERKOEIJEN | Tegelen | Nieukerk | 4 april 1914 | |||||||||||||||
| Johannes | VERKOEIJEN | Tegelen | Arcen en Velden | 3 april 1878 | |||||||||||||||
| Franz | VERKOIJEN | Tegelen | Kaldenkerken | Duitsland | 26 december 1898 | ||||||||||||||
| Maria Helena | VERKOIJEN | Tegelen | Lobberich | Duitsland | 5 mei 1924 | ||||||||||||||
| Frans Johannes Wilhelmus | VERKOOIJEN | Tegelen | 6 augustus 1910 | Frans Johann. | m | Tegelen | 24-12-1984 | Belfeld | e | Driessen + | Jeannetta LM | v | |||||||
| Johanna Maria Franziska | VERKOOIJEN | Tegelen | 28 januari 1904 | ||||||||||||||||
| Johannes Theodorus Mathis | VERKOOIJEN | Tegelen | 26 oktober 1911 | ||||||||||||||||
| Maria Theodora Petronella | VERKOOIJEN | Tegelen | 25 april 1905 | ||||||||||||||||
| Friedrich Johann | VERLINDEN | Tegelen | Krefeld | Duitsland | 23 oktober 1899 | Friedrich Johann | m | Krefeld | 21-6-1969 | Tegelen | e | Kirchausen | Eberhardine | v | |||||
| Joseph Hendrik Maria | VERMEULEN | Tegelen | Venray | 21 september 1892 | Joseph H. | m | Venray | 16-12-1968 | Horn | e | Verhasselt + | Theodora | v | ||||||
| Josephus Martinus | VERMEULEN | Tegelen | 23 februari 1899 | Sjef | m | Tegelen | 31-1-1993 | Venray | e | Albers + | Christina | v | |||||||
| Antonius Wilhelmus Jacobus Matthias | VERSCHAREN | Tegelen | 27 november 1904 | ||||||||||||||||
| Hendrikus Wilhelmus Hubertus | VERVERGAERT | Tegelen | 13 november 1906 | Harie | m | Tegelen | 14-10-1989 | Tegelen | e | Beinhauer + | Frieda | v | |||||||
| Arnoldus | VOS | Tegelen | Ewijk | 15 oktober 1880 | |||||||||||||||
| Cornelis Donatus | VOS | Tegelen | Reek | 15 juli 1912 | |||||||||||||||
| Petronella Theodora | VOS | Tegelen | Reek | 3 februari 1918 | Nellie | v | Reek | 23-12-2013 | Tegelen | e | Driessen + | Wiel | m | p | Franssen + | Bèr | m | ||
| Sjoukje | VOS | Tegelen | Hoogkerk | 24 februari 1918 | |||||||||||||||
| Gerardus Nicolaas Hendrik Marie | VOSSEN | Tegelen | 19 december 1905 | Mogelijk onjuiste match bidprentjes | Col | m | Tegelen | 16-4-1993 | Venlo | e | Ewals + | Ied | v | ||||||
| Hendrik Hubertus Mathieu | VOSSEN | Tegelen | 3 oktober 1915 | Hendrik H W | m | Tegelen | 4-12-1995 | Tegelen | e | Cremers | Beatrix C J | v | |||||||
| Johannes Hubertus Joseph | VOSSEN | Tegelen | 8 januari 1909 | Jan | m | Tegelen | 10-10-1975 | Roermond | e | Schreurs + | Maria | v | e | Kurstjens | Bea | v | |||
| Hendrikus Wilhelmus | WANDERS | Tegelen | 6 maart 1892 | ||||||||||||||||
| Franciscus | WASSEN | Tegelen | 4 april 1873 | Franciscus | m | Tegelen | 26-3-1960 | Heerlen | e | Cappellen van+ | Maria | v | |||||||
| Christina Maria | WEBER | Tegelen | Venlo | 15 juli 1916 | Stien | v | Venlo | 8-12-2000 | Tegelen | e | Nooijen + | Martin | m | ||||||
| Gerardus Johannes Mathias | WEBER | Tegelen | Kerkrade | 17 november 1922 | Gerrit | m | Kerkrade | 7-9-1996 | Venlo | e | Beckers | Christien | v | ||||||
| Hendrikus Johannes | WEBER | Tegelen | 20 mei 1927 | ||||||||||||||||
| Johannes Martinus Hubertus | WEBER | Tegelen | Venlo | 4 juni 1891 | Johannes Mart. | m | Venlo | 22-1-1964 | Tegelen | e | Krouwel + | Maria Cath. | v | ||||||
| Elise Paule Marie Josephine Thérése | WELTERS | Tegelen | 1 april 1924 | ||||||||||||||||
| Louis Marius Adolf Frans Josef | WELTERS | Tegelen | 16 juni 1922 | ||||||||||||||||
| Hermanus Hendrikus Johannes | WESTHEIM | Tegelen | 17 mei 1922 | Herm | m | Tegelen | 13-4-2009 | Tegelen | e | Peperkamp + | Bertha | v | |||||||
| Johannes Hubertus Hendrikus | WESTHEIM | Tegelen | 2 december 1912 | Jan | m | Tegelen | 15-9-1983 | Tegelen | e | Bos + | Nelly | v | |||||||
| Anna Maria | WETZELS | Tegelen | 8 april 1914 | ||||||||||||||||
| Jacoba Hendrika | WILMS | Tegelen | 7 januari 1893 | Jacoba Hendrika | v | Tegelen | 13-10-1974 | Venlo | e | Martens + | Francis | v | e | Maassen+ | Theodor | m | |||
| Johannes Andreas Maria | WINKELER | Tegelen | Leeuwarden | 15 augustus 1882 | Johannes Andreas | m | Leeuwarden | 20-10-1955 | Tegelen | e | Bosch + | Anna Franc. | v | e | Zangerl | Johanna B. | v | ||
| Henricus Carolus Josephus | WREESMAN | Tegelen | 9 januari 1912 | ||||||||||||||||
| Gerardus Leonardus | ZEGERS | Tegelen | Helden | 7 juli 1903 | Gerardus Leon. | m | Helden | 23-6-1965 | Tegelen | e | Zande van de | Johanna W | v | ||||||
| Peter Hendrik Johannes | ZEGERS | Tegelen | 2 oktober 1926 | Mogelijk onjuiste match bidprentjes | Har | m | Tegelen | 11-12-2001 | Tegelen | e | Muurmans | Netty | v |

